Agenda

mrt
5
di
Timetrial alle groepen
mrt 5 @ 18:30 – 21:30
mrt
14
do
Groep 2 en 3 training Zahur Fraai
mrt 14 @ 19:15 – 21:15
mrt
24
zo
Nationaal Kampioenschap Clubs in Kampen
mrt 24 hele dag
mrt
26
di
Club 2 in Barendrecht
mrt 26 @ 18:00 – 21:00
dinsdag 26-3-2019 Barendrecht 1
dinsdag 16-4-2019 Oud-Beijerland 2
dinsdag 21-5-2019 Barendrecht 3
dinsdag 18-6-2019 Oud-Beijerland 4
dinsdag 25-6-2019 reserve
dinsdag 3-9-2019 Barendrecht 5
dinsdag 24-9-2019 Oud-Beijerland 6
dinsdag 8-10-2019 Barendrecht 7
dinsdag 15-10-2019 reserve
zaterdag 19-10-2019 Oud-Beijerland finale
mrt
30
za
UEC BMX European Cup
mrt 30 hele dag
zaterdag 30 maart 2019 UEC BMX European Cup 1 Verona Verona
zondag 31 maart 2019 UEC BMX European Cup 2 Verona Verona
zaterdag 20 april 2019 UEC BMX European Cup 3 Heusden-Zolder BMX Circuit Zolder
zondag 21 april 2019 UEC BMX European Cup 4 Heusden-Zolder BMX Circuit Zolder
zaterdag 04 mei 2019 UEC BMX European Cup 5 Rade BMX Rade
zondag 05 mei 2019 UEC BMX European Cup 6 Rade BMX Rade
zaterdag 25 mei 2019 UEC BMX European Cup 7 Sarrians BMX Club Sarrians
zondag 26 mei 2019 UEC BMX European Cup 8 Sarrians BMX Club Sarrians
zaterdag 31 augustus 2019 UEC BMX European Cup 9 Peer PeerBMX
zondag 01 september 2019 UEC BMX European Cup 10 Peer PeerBMX
mrt
31
zo
BMX Trofee-West Competitie
mrt 31 hele dag
zondag 31 maart 2019 BMXTrofee-West Competitie 1 Baarn FCC The Wheely’s
zondag 26 mei 2019 BMXTrofee-West Competitie 2 Uithoorn Uithoornse WTC
zondag 09 juni 2019 BMXTrofee-West Competitie 3 Barendrecht FCC Barendrecht
zondag 30 juni 2019 BMXTrofee-West Competitie 4 Oud-Beijerland FCC de Spuicrossers
zondag 01 september 2019 BMXTrofee-West Competitie 5 Bussum FCC de Kombocht
zondag 15 september 2019 BMXTrofee-West Competitie 6 Rijswijk FCC Rijswijk
zondag 29 september 2019 BMXTrofee-West Competitie 7 Zwanenburg HSC De Bataaf
zondag 13 oktober 2019 BMXTrofee-West Competitie 8 Velsen-noord FCC Wijkeroog
zondag 03 november 2019 BMXTrofee-West Competitie 9 Langedijk BMX De Kley-drivers
UEC BMX European Cup
mrt 31 – apr 1 hele dag
zaterdag 30 maart 2019 UEC BMX European Cup 1 Verona Verona
zondag 31 maart 2019 UEC BMX European Cup 2 Verona Verona
zaterdag 20 april 2019 UEC BMX European Cup 3 Heusden-Zolder BMX Circuit Zolder
zondag 21 april 2019 UEC BMX European Cup 4 Heusden-Zolder BMX Circuit Zolder
zaterdag 04 mei 2019 UEC BMX European Cup 5 Rade BMX Rade
zondag 05 mei 2019 UEC BMX European Cup 6 Rade BMX Rade
zaterdag 25 mei 2019 UEC BMX European Cup 7 Sarrians BMX Club Sarrians
zondag 26 mei 2019 UEC BMX European Cup 8 Sarrians BMX Club Sarrians
zaterdag 31 augustus 2019 UEC BMX European Cup 9 Peer PeerBMX
zondag 01 september 2019 UEC BMX European Cup 10 Peer PeerBMX
apr
7
zo
Topcompetitie
apr 7 hele dag
zondag 07 april 2019 Topcompetitie 1 Venlo FCC de Plakpunters
zondag 14 april 2019 Topcompetitie 2 Baarn FCC The Wheely’s
zondag 16 juni 2019 Topcompetitie 3 Luyksgestel FCV de Durtrappers
zondag 23 juni 2019 Topcompetitie 4 Tiel FCC de Weirijders
zondag 22 september 2019 Topcompetitie 5 Vinkel FCC Nuland
zondag 06 oktober 2019 Topcompetitie 6 Klazienaveen Rapid Wheels
apr
11
do
Groep 2 en 3 training Zahur Fraai
apr 11 @ 19:15 – 21:15
apr
14
zo
Topcompetitie
apr 14 hele dag
zondag 07 april 2019 Topcompetitie 1 Venlo FCC de Plakpunters
zondag 14 april 2019 Topcompetitie 2 Baarn FCC The Wheely’s
zondag 16 juni 2019 Topcompetitie 3 Luyksgestel FCV de Durtrappers
zondag 23 juni 2019 Topcompetitie 4 Tiel FCC de Weirijders
zondag 22 september 2019 Topcompetitie 5 Vinkel FCC Nuland
zondag 06 oktober 2019 Topcompetitie 6 Klazienaveen Rapid Wheels